Ciekawe Badania
Skip to content Skip to navigation
 
1.
2.
3.
4.

Ochrona danych osobowych

Drogi Ochotniku,

 

W związku z wejściem w życie nowych przepisów o ochronie danych osobowych, które obowiązują od 25 maja 2018 r. (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. określanych popularnie jako "RODO"), pragniemy zapewnić, że Państwa dane są należycie chronione, nie są sprzedawane w celach marketingowych żadnemu innemu podmiotowi.

 

Państwa dane pozyskujemy za Państwa wiedzą, bezpośrednio (podczas rekrutacji do badań klinicznych) naukowych lub za pomocą formularza rejestracyjnego na stronie: www.ciekawebadania.pl. Dane osobowe podają Państwo dobrowolnie.

 

Mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego, gdy uznają, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 

Przysługuje Państwu prawo do:

  • dostępu do treści swoich danych,
  • ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  • wniesienia sprzeciwu wobec  przetwarzania,
  • wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego ds. ochrony danych osobowych, w przypadku gdy uznam, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa,
  • przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie.

 

W dowolnym momencie mogą Państwo zwrócić się do Administratora w celu realizacji swoich praw, w tym z prośbą o udzielenie informacji oraz wyjaśnień w zakresie przetwarzanych danych osobowych. Wnioski w zakresie realizacji ww. praw będą obsługiwane i rozpatrywane przez Administratora w terminie i na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów prawa.

 

Jeśli chcesz zapoznać się z pełną treścią informacji o ochronie Twoich danych osobowych – znajdziesz ją tutaj (plik PDF).

 

Z poważaniem,

MTZ Clinical Research Sp. z o.o.

ul. Pawińskiego 5, 02-106 Warszawa

bezpłatna infolinia 800 170 370

22 572 59 59

iodo@mtz-clinical.pl